• default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
poniedziałek 25 Wrz 2017

Krakowska Akademia Speed Badmintona

- Obozy - Szkolenia - Treningi - Turnieje -

niedziela, 03 luty 2013 20:04
Kraków zaprasza wszystkich amatorów walki na turbolotki!
 
SpeedmintonCupKrakow2013Zapraszamy wszystkich, którzy po ubiegłorocznej jesiennej premierze w Krakowie mają ochotę na ciąg dalszy. Krakowska Akademia Speed Badmintona oraz AWF organizują turniej za 100 punktów w ramach ogólnopolskiego cyklu Grand Prix Speedminton®STARS Poland 2013. Turniej ma otwartą formułę, a zatem startować może każdy, a liczy się kolejność zgłoszeń. Dzień wcześniej zorganizowane będą warsztaty ze speed badmintona (zapisy za pomocą formularza on-line na samym dole  strony http://www.speedbadminton.pl/WarsztatyPZSB-ISBO.php), a ich uczestnicy będą mieli okazję wypełnić wymogi do certyfikatów PZSB.
 
Uwaga!!! Limit miejsc na turnieju został wyczerpany!!! W związku z ogromnym zainteresowaniem, turniej zaczynamy o 8.00!
 

Rejestracja do turnieju prowadzona jest na stronie (formularz on-line na samym dole) http://www.speedbadminton.pl/SpeedmintonCupKrakow2013.php

Data, godzina i miejsce: 9 luty 2013, od godziny 8.00, Kraków Hala Sportowa ZSG AWF Kraków Ul. Jana Pawła II 78 (zobacz na mapie poniżej)

niedziela, 03 luty 2013 19:42
W Krakowie debiutuje Blackminton®Open !
 
BlackmintonOpenKrakow2013Krakowska Akademia Speed Badmintona zaprasza na wyjątkowe wydarzenie spotowe - nocny turniej speed badmintona, rozgrywany przy świetle UV specjalnymi świecacymi lotkami. Po ubiegłorocznym sukcesie zorganizowanych po raz pierwszy w świecie tego typu zawodach w Mrzeżynie, speedbadmintoniści pokochali ten rodzaj rywalizacji i w tym roku odbędą się w Polsce 3 nocne turnieje. Zawody organizowane są w ramach ogólnopolskiego cyklu Grand Prix Speedminton®STARS Poland 2013. Turniej ma otwartą formułę, a zatem startować może każdy, liczba uczestników jest ograniczona do 32 w każdej kategorii, a liczy się kolejność zgłoszeń. Tego typu rywalizacja dostarcza dużo frajdy uczestnikom i aktualnie odbywa się tylko w Polsce.  Zwycięzca turnieju będzie mógł zapisać na swoim koncie w rankingu 500 punktów!

Rejestracja do turnieju prowadzona jest na stronie (formularz on-line na samym dole) http://www.speedbadminton.pl/BlackmintonOpenKrakow2013.php

Data, godzina i miejsce: 9 luty 2013, w godzinach 17.00-23.00, Kraków Hala Sportowa ZSG AWF Kraków Ul. Jana Pawła II 78 (zobacz na mapie poniżej)

niedziela, 16 wrzesień 2012 22:36

Kraków miał rekordowy turniej!!!

Galeria (kliknij, aby zobaczyć całą galerię XXV Speedminton®Cup Kraków)

Puchar za zajęcie I miejsca XXV Speedminton®Cup KrakówJuż po raz 25-ty odbył się turniej speed badmintona w ramach SPEEDMINTON® STARS. Natomiast pierwszy raz miało to miejsce w Krakowie. Było to bardzo udane widowisko sportowe, które zapisało się kilkoma rekordami w krótkiej historii tej dyscypliny sportu w Polsce. Po pierwsze zgromadziliśmy aż 32 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Silnie reprezentowana była grupa gorlicka, bydgoska, warszawska i oczywiście krakowska. Powitaliśmy także nowych graczy z Puław, Wrocławia, Częstochowy, Kielc i Bystrej. Rozgrywki prowadzone były w czterech grupach męskich w kategorii Open, aż trzech grupach kobiecych (kolejny rekord) oraz dwóch z kategorii MEN+40. A co ciekawe, ostatnią kategorię wygrał Jerzy Knot z Gorlic, który pierwotnie zarejestrował się do grupy MEN+50.

Obserwuj Nas

Kogo gościmy

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.